Mnoho firem si přeje růst, ale namísto toho stagnuje. Je to způsobeno nejčastěji tím, že jsou neefektivně řízené. Možná, že pracujete od rána do večera, ale to neznamená, že pracujete kvalitně. Máte přehled o vašem zisku za každý měsíc? Znáte přesnou vytíženost zaměstnanců a víte, v jakém stavu jsou vaše kampaně nebo projekty? Pokud na to nedokážete snadno odpovědět, znamená to, že potřebujete co nejrychleji učinit důležitý krok a sice zajistit si CRM systém.

K čemu je dobrý CRM systém?

CRM systém je program, který vám umožní efektivně řídit celou firmu z jednoho místa. Nahradí všechny vaše současné nástroje a to včetně vašeho diáře. Můžete zde plánovat práci nejen sobě, ale také vytvářet úkoly a přidělovat je vašim zaměstnancům. Uvidíte, kdo na nich pracuje, v jakém jsou stavu a kdy budou dokončené. Už se vám nestane, že byste nedokázali říct zákazníkovi, kdy bude práce hotová nebo kdy se můžete pustit do další zakázky. Tento systém je vhodný jak pro malé firmy s několika zaměstnanci, tak i pro velké společnosti se stovkami nebo tisíci zaměstnanci. Důležité je vybrat vhodný CRM systém a v tuzemsku je nejlepší volbou AutoCRM.

Jde o systém, ve kterém budou implementovány na míru všechny funkce, jaké k řízení firmy potřebujete. Můžete odsud vyřizovat veškerou emailovou komunikaci i volání. Můžete zde vytvářet nabídky i newslettery a zasílat je klientům. Budete zde mít přístup k celé fakturaci a můžete si tu zobrazovat důležitá data a to i v přehledných grafech. Náhle budete přesně vědět, jaký jste měli zisk za určitá období, jak si vedou vaše reklamní kampaně, kolik máte neuhrazených faktur, jak efektivní jsou vaši zaměstnanci a mnoho dalšího. Tento nástroj vám ušetří mnoho času a postará se o to, aby vaše firma nestagnovala a mohla konečně stabilně růst.