Hledáte možnosti řešení, jak zajistit úklid venkovních i vnitřních prostor ve vaší firmě? Jsou součástí firmy i rozlehlé haly a další velké prostory? Popřemýšlejte nejen o lidské pracovní síle, ale i technické posile, která vyřeší mnoho problémů.

Vnitřní mytí ploch

Především vnitřní plochy firem, kanceláří, výrobních hal či obchodů je potřeba pravidelně udržovat a mýt. Kdybyste měli zaplatit dostatek uklízeček, nikdy byste se nedoplatili. Využijte proto možnost úklidu s pomocí vnitřní úklidové techniky scrubmaster. Scrubmaster je praktický, kompaktní a snadno přepravitelný podlahový mycí stroj, který se hodí pro čištění menších ploch. Díky vystupující hlavě diskového kartáče můžete očekávat i kvalitní čištění blízko krajů, čímž ušetříte množství času. Diskový kartáč se stará o důkladné vyčištění tvrdých hladkých podlah. Skvělé je, že má stroj nízkou hmotnost, tedy je snadno ovladatelný a jeho transport je tak snadný. Kompaktní konstrukce vám přináší i vysokou úroveň ovladatelnosti.

Venkovní údržba

Potřebné je však udržovat pořádek nejen ve firmě, ale také v jejím okolí, které vytváří obrázek o firmě pro kolemjdoucí. Využít můžete při venkovní péči o okolí firmy služeb multifunkčních užitkových vozidel značky multicar. Multicar je německá značka, u nás známá spíše pod označením Multikára, kompaktních nosičů a transportérů. Vyniká svou kvalitou a dlouholetou tradicí na trhu, jedná se totiž o téměř 80 letou zkušenost. Značka Multicar je jedničkou na trhu v oblasti malých nosičů komunálních nástaveb v ČR, ale i mnoha dalších zemí.

Kvalita na prvním místě

Vsaďte proto při péče o vaši firmu na léty ověřenou tradici. Vždy je vhodné dát přednost kvalitě, která vydrží a vyplatí se, než kvantitě a levným výrobkům, které vás stejně brzy opustí.