Pokud se chcete chránit před ostrými slunečními paprsky, nabízí se hned celá řada různých možností. Široký výběr prostředků nabízí společnost climax-kolar.

Markýzy

Markýzy jsou ideální ochrana proti sluníčku jak pro soukromé účely, na terasy či balkony, tak i pro obchody či restaurace, které markýzy využívají pro kryté venkovní posezení. Vybírat lze z celé řady různých variant i barevných provedení.

Venkovní rolety

Venkovní rolety Praha v současné době již nepatří jen do oken výloh obchodů, nacházejí si své příznivce i pro soukromé účely. Vybrat si můžete lamely plastové nebo z hliníku. Kromě toho, že ochrání vnitřek domu proti ostrým slunečním paprskům, nabízejí i celou řadu dalších výhod. Okenní tabule ochrání proti nepříznivým vlivům počasí, mezi něž patří prudký déšť nebo kroupy. Díky této ochraně můžete prodloužit životnost skleněných okenních tabulí. Rolety také slouží jako výborná tepelná izolace. Kromě toho brání pronikání hluku z okolí do místnosti. Jsou i účinnou ochranou před nechtěnými návštěvníky. Některé typy jsou totiž velmi odolné a uzamykatelné.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie Praha patří nejen mezi funkční, ale i velmi elegantní doplňky každého domu. Je to jeden z nejvíce oblíbených způsobů, který se využívá pro venkovní stínění. Dokážou zastavit sluneční paprsky dříve, než proniknou do místnosti. Díky užité technologii nabízejí nejen regulaci venkovního světla, ale také šetří finanční prostředky, které byste jinak využili na klimatizaci.

Venkovní žaluzie se řadí mezi velmi moderní exteriérový způsob stínění. Nabízejí velmi snadnou regulaci světla a to díky rychlému vyklápění lamel. Můžete je využít jak na malá okna, tak i na velké prosklené prostory. Působí velmi přirozeným dojmem a jsou vhodné téměř ke každému druhu stavby.