Masáže patří k velmi oblíbeným relaxačním technikám. Že působí antistresově, je zřejmé. Uvolnění však nepřichází jen psychické, ale především fyzické. Masážní křesla jsou způsob, jak si dopřát kvalitní masáž, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova nebo si jí dopřávat pouze v určitý čas. Není proto divu, že oblíbenost masážních křesel stoupá. Lidé stále jsou stále více zaneprázdněni, masážní křesla nemají žádný „objednávkový formulář“, jsou pro vás připravená kdykoliv.

Uvolní vaše svaly a pomůže vám udržet správné držení těla

Masážní křesla se zaměřují na konkrétní svaly a používají několik druhů vibrací k úlevě od bolesti. Jak se svaly uvolňují, dochází k nápravě nerovnováhy. Uvolněné svaly umožňují tělu pohybovat se zvýšenou pohyblivostí. Přirozenou tendencí ke zmírnění bolesti je kompenzace pomocí jiného souboru svalů.

To často způsobuje nepřiměřený tlak na sousední svaly a vazy. Například bolavá kyčel může způsobit, že někdo nebude sedět rovnoměrně, aby se snížil tlak na bolestivé straně. To způsobuje, že svaly podél dolní části páteře nesou váhu nerovnoměrně. Krční nebo ramenní svaly se mohou namáhat nesprávným postavením nebo zátěží, kterou obvykle drží spodní část páteře. Po sezení v masážním křesle má mnoho lidí pocit, že se jejich držení těla a rovnováha zlepšily.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W je navíc vyhřívané, to působí na krevní oběh podobně jako samotná masáž; kromě toho má bluetooth reproduktory, příjemná hudba linoucí z jinak dokonale tichého masážního křesla vyzdvihne váš relaxační zážitek na maximum.

Podpoří tvorbu endorfinů

Endorfiny jsou neurotransmitery, které pomáhají snižovat vnímání bolesti a zmírňovat účinky stresu. Endorfiny vytvářejí pocit pohody a posilují imunitní systém. Asi netřeba zdůrazňovat, že masáž spouští vylučování endorfinů.

Masážní křeslo – RS-3570/BN a jeho 14 různých můžete dokonce ovládat z ovladače ve formě tabletu. O jeho dalších mnoha funkcích a dalších typech masážních křesel se dočtete na rskresla.cz.