Postavili jste si dům nebo se chcete pustit do rekonstrukce interiéru? Když chcete být v novém, je dobré udělat takovou změnu, která vás bude těšit každý den. V interiéru domu strávíme výraznou část našeho života a ne každý má takové estetické cítění, aby dokázal interiér sám vybavit. Profesionální bytový designer zná moderní trendy, umí správně sladit nábytek a barvy s ostatními prvky.

Zvolte profesionální studio

Mnoho lidí má interiéry z katalogu a návrhář vám dokáže udělat interiér, který bude zcela unikátní a ohromí nejen vás, ale i každého návštěvníka. Služby bytových designerů nejsou tak vysoké a nakonec vám často ušetří mnoho času i peněz než kdybyste si vše vybavovali svépomocí. Pokud máte zájem o využití služeb profesionálů, vyplatí se obrátit na zkušená studia, která působí na trhu už mnoho let a dokáží se pochlubit svými referencemi. Skvělou volbou je studio PW interiér.

Specialisté z PW interiér

Interiérové studio vám nemusí pomoci jen s domácností, ale také s kancelářemi a jakýmkoliv typem komerčních prostorů. Pokud máte například obchod nebo pobočku, u které chcete, aby ohromila každého klienta, vyplatí se obrátit na studio.

Nejprve se se studiem sejdete a sdělíte vaše vize, představy a požadavky. Studio vám předloží několik návrhů, jakým směrem by se realizace mohla ubírat. Následně udělá odborný pracovník zaměření kót, aby bylo možné udělat atypický nábytek i vybavení na míru. Dříve než proběhne realizace, tak se udělá podrobná 3D vizualizace, abyste si mohli váš interiér prohlédnout ve 3D ještě dříve než bude hotový. Bude vám vypracována cenová nabídka a také rozpis celého řešení. Následně se zkušený tým pustí do realizace. Interiér bude vybaven nábytkem od předních výrobců nebo bude zhotoven zcela originální nábytek. Po dokončení se doladí detaily a dojde k předání prostorů. Poté si můžete užívat svůj nový interiér. Vždy se vyplatí obrátit na profesionály z pwinterier.cz.