Hledáte kvalitní firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí vašeho bytu? Potřebujete řemeslníka, zedníka, elektrikáře? Obraťte se na trhpoptávek.cz a vyplňte zde zcela zdarma svou poptávku.

Rychlá pomoc

Trh poptávek je skvělou možností pro všechny, kteří se poptávají po řemeslnících, stavebních firmách, hledají pomoc v oblasti dopravy, zemědělství a v dalších oborech. Poptávkový systém je možností, jak hledat nejen službu, ale také nejrůznější produkty či materiál.

Jak na to?

Stačí, když zadáte zdarma a zcela nezávazně svou poptávku prostřednictvím vyplnění formuláře. Poptávka je po zkontrolování rozeslána relevantním dodavatelům. Poté už přímo vám zašlou dodavatelé nabídky a vy si vyberete tu nejlepší či nejlevnější. Jedná se tedy o skvělou možnost, jak efektivně a úspěšně oslovit široké spektrum firem. Nemusíte kontaktovat každou firmu zvlášť. Ušetříte tedy svůj čas i peníze. Vložení poptávek je zdarma a není nijak omezen počet vložených poptávek uživatele.

Rozmanitá nabídka

Ze zaslaných nabídek si můžete vybrat přesně tu, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Často se totiž liší kvalitou, cenou a servisem. Nezaujme-li vás žádná nabídka, nemusíte si zvolit ani jednu.

Vložení poptávky

Pusťte se tedy do vložení nové poptávky. Častá je například poptávka po řemeslnících. Vyplnit musíte název poptávky, její popis, tedy co přesně poptáváte, určit termín, lokalitu, vybrat bližší kategorii, popřípadě nahrát soubory, které upřesní vaši poptávku. Poté vyplníte základní informace o vás, zadáte kontaktní údaj a vyberete kraj. Poté již stačí odeslat zdarma poptávku. Poptávka bude odeslána operátorům, kteří ji zkontrolují, zpracují a zašlou dodavatelům. Díky tomu najdete toho nejlepšího řemeslníka či firmu právě pro vás.