Každý den vzniká mnoho zajímavých projektů a největší zájem je o ty, které dokáží ušetřit čas a námahu. Právě to je dnes nejvíce žádoucí, protože žijeme v uspěchané době, ve které je těžké si při práci a povinnostech najít chvilku času na relax a zábavu. Jednou z nejpopulárnějších možností, jak relaxovat, je přečíst si zajímavé články, Dříve si stačilo otevřít noviny nebo oblíbený časopis, dnes je moderní si přečíst zajímavý článek na oblíbeném internetovém magazínu nebo zpravodajském serveru. Problém je, že ne všechny články nás zajímají, abychom našli to pravé ořechové, je potřeba surfovat a hledat zajímavý obsah na větším množství webů. Unikátní projekt Čerstvé zprávy vám umožní sledovat všechny zajímavé články na jednom jediném webu.

Unikátní projekt cerstvezpravy.cz

Tento projekt vznikl, aby ušetřil čas a umožnil vám vybírat jen z kvalitního obsahu, magazínů je v dnešní době nespočet a ne každý disponuje kvalitními články nebo ověřenými zdroji. Na portálu cerstvezpravy.cz najdete schromážděné informace o článcích ze všech kvalitních českých zdrojů na jednom místě, tyto články jsou roztříděny podle kategorií a vy v každé kategorii najdete všechny titulky článků. Kategorie jsou rozdělené podle tématiky, od zpravodajství až po články pro ženy, kutily, kulturní novinky, články pro seniory, články z ekonomiky a mnoho dalšího. Každá kategorie obsahuje boxy podle zdrojů a v nich titulky článků. Máte tak stručný přehled o všem z dané tématiky, například všechny články o sportu, které v daný den vyšly. Pokud vás titulek článku zaujme, jednoduše na něj kliknete a budete přesměrováni přímo na článek, abyste si ho mohli přečíst.

S tímto portálem ušetříte mnoho času a budete stále v obraze, už nemusíte dlouhé hodiny surfovat a hledat, zde najdete požadovaný obsah snadno a rychle. Je tu i funkce, která vám umožní sledovat jen to, o co máte zájem. Zdroje v jednotlivých kategoriích si můžete přidat do oblíbených a následně je sledovat v sekci „Moje“. Vytvoříte si tak dokonalý přehled článků jen ze zdrojů, o které máte zájem. Pokud se zaregistrujete, můžete si informace o nových článcích nechat zasílat i na email.