Obnovu firemní techniky z pohledu síťové infrastruktury rozhodně nelze podceňovat. Ostatně na ní závisí vaše informační systémy, dostupnost služeb a potažmo hladký chod řady životně důležitých firemních procesů. Pro malé a střední podniky je to někdy výzva, a to i z pohledu financí. Větší firmy zase často bojují se zkostnatělým přístupem a historickými systémy, které se udržují v rámci tzv. zpětné kompatibility. Nutnost obnovy hardwaru, na kterém tyto systémy běží, je možné brát jako příležitost se se vším vypořádat mnohem lépe než dosud.

Repasovaného hardwaru se není potřeba obávat

Kromě toho při pořízení samotného hardwaru lze poměrně výrazně ušetřit. To ocení zejména firmy, které nemají na informační infrastrukturu peněz na rozdávání, a přitom by potřebovaly pro její efektivní fungovaní spolehlivé stroje. Pomoci může prodej levných serverů, díky čemuž získáte kvalitní repasované stroje z české distribuce za velmi výhodné ceny. Takový hardware od spolehlivých dodavatelů pochází z klimatizovaných datových center a bezprašného prostředí, a tak je ve velmi dobré kondici. Kromě toho dobrý dodavatel serverových řešení zajistí:

  • Důkladnou kontrolu funkčnosti hardwaru
  • Záruku NBD a služby dle individuální domluvy

U kvalitních dodavatelů repasovaného hardwaru to není totiž pouze o předání stroje jako takového, ale také o zajištění servisu spojenému s dopravou a instalací do serverovny a poskytnutí nadstandardních záručních podmínek. Server bazar je tak ideální volbou pro obnovu firemní infrastruktury. Zkrátka výrazně ušetříte už při nákupu.

Spolehlivý dodavatel vždy znamená úsporu

Každý, kdo ale někdy provozoval firemní informační systém, tak ví, že cena serveru a jeho dodávky je pouze část nákladů. Pokud však zvolíte spolehlivé řešení, dokážete uspořit také na nákladech provozních. Základem je totiž kvalitní hardware s nízkou poruchovostí a jistota, že případné starosti za vás vyřeší dodavatel v rámci záruky.