Žijeme ve spotřební době a mnoho lidí si zvyklo, že když je něco poškozené, tak se to jednoduše vyhodí a pořídí se věc nová. V případě notebooku by to tak ovšem nemuselo být. Notebook může sloužit i pěknou řádku let a pokud se stane, že začne zlobit nebo ho poškodíte, není to důvod k vyhození. Většina problémů jde snadno opravit a nevěřte mýtům o tom, že jsou opravy notebooků astronomicky drahé.

FopaNET umí opravit každou závadu

Ať už je a vašem notebooku jakákoliv závada, lze ji opravit. Specialistou na opravy notebooků je servis FopaNET, který naleznete v Brně a to konkrétně ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42. Zajistí jakékoliv HW i SW opravy. Je jedno, jestli vám notebook spadl, poškodil se ventilátor, nejde klávesnice nebo je třeba zavirovaný. Zde řeší jakékoliv problémy a to levně a rychle. Většinu problémů zde řeší už do druhého dne. Umí dokonce i zrychlit starý notebook tak, aby opět fungoval jako nový.

Když máte notebook už pár let, často se zaplní prachem a začne se přehřívat, to se projeví i na jeho výkonu. Vyplatí se ho odnést do servisu, kde provedou čištění notebooku od prachu. Zajistí vyčištění i výměnu teplovodivé pasty. Rozdíl poznáte okamžitě.

Mnoho lidí chce vyhodit notebook poté, co ho polijí tekutinou. Nikdy si nepokládejte pití u notebooku a když už tu chybu uděláte a notebook polijete, co nejrychleji ho vypněte a vyjměte baterii. Nevysoušejte ho, jen ho otočte, aby tekutina vytekla. Následně ho doneste do servisu, kde provádí i čištění politých notebooku.

Nákup nového notebooku není levná věc a pokud si myslíte, že vám ten starý dosloužil nebo vám jen nefunguje, v servisu vám dokáží, že vám i starý notebook může ještě dlouho spolehlivě sloužit. Ať už je problémem jakákoliv závada, vždy se dá vyřešit a její řešení je podstatně levnější než investice do dalšího zařízení.