Webové aplikace na míru, stejně jako kterékoliv IT služby a produkty, jsou pochopitelně nejenže časově, ale také finančně náročnější. Při správném užití a nápadu s sebou ale nesou neuvěřitelné množství výhod, které jinak nemůžete očekávat od volně dostupných řešení.

V rámci dnešního článku si představíme ty nejdůležitější výhody. A to nejen z pohledu vás, jakožto majitelů daného informativního systému, ale také z pohledu vašich klientů, kteří systém budou moci využívat.

Máte přesně to, co potřebujete

Už v rámci takzvaného business modelování zjistíte, že systém bude obsahovat jen to, co potřebujete. Nic víc, ani nic míň. Výhod je tady rovnou několik. Zaprvé je jasné, že každá komponenta systém dokáže ještě výrazněji zatěžovat, a jeho odlehčení je vítané i z pohledu výpočetní kapacity.

Zadruhé je ale celý systém mnohem přehlednější a intuitivnější. Pokud jsou webové aplikace na zakázku správně navrženy, tak jsou schválně dělány na minimální počet kliknutí. Očekává se tak od nich, že budou správně „strohé“, a nebudou zatěžovat hledáním funkcionalit.

Kompletní design podle vašich představ

Pochopitelně i vizuální stránka dělá ohromný dojem. Je na první pohled poznat, pokud používáte řešení, které není na míru určeno přesně vám. Na první pohled ale rozeznáte i zmíněné aplikace, nebo webové aplikace na míru. Všechno dokonale ladí do kontextu systému, nic nevyčnívá, a je dokonalým celkem. Při správném navržení takového designu navíc lze dosáhnout důležité věci. A tou je dodržení firemní identity. Veškeré firemní barvy, loga, typografie, a spousta dalšího. Vše bude dokonale ladit s již existujícími prospekty a reklamou vaší společnosti.

To nejlepší pro vaše zákazníky

Ideální vzhled a jednoduchost na jedné straně, tedy u vás, automaticky znamená to stejné i pro vaše klienty. Ať už jste klasický internetový obchod, nebo poskytujete služby, tak vaši zákazníci vždy dokáží ocenit přítomnost přehledného a kvalitního uživatelského rozhraní. Pro profesionální webové aplikace je navíc charakteristické, že jsou mnohem lépe chráněny vůči jakýmkoliv možným útokům.