Mnoho domácností si zakládá na výzdobě oken i venkovních prostorů celkově. Také mnohé firmy dbají na to, jak to kolem jejich sídla vypadá. K výzdobě, která je reprezentativní, velmi hezká, cenově dostupná a odolává příjemně dlouhou dobu „zubu času“, patří dřevěné truhlíky. Samy o sobě jsou velmi hezké a vybrat si je můžete v mnoha provedeních. 

Dřevěné truhlíky levně a kvalitně

Chcete-li ozdobit okna moderního i venkovního domu, budou se k nim dřevěné truhlíky zaručeně hodit. Ať už máte fasádu domu i okna bílé, laděné do hněda, máte rádi moderní kombinaci šedo nebo černo – bílou, nebo jste zvolili některou z jasných a výrazných barev, ke všem si vyberete správnou barvu dřevěných truhlíků. K dostání jsou totiž v provedení bílém, tmavě hnědém i přírodním světle hnědém. 

To ale není vše. Jako ozdoba truhlíků může být použito vyřezání různých tvarů do čelní strany truhlíku. Na truhlících můžete najít srdíčko, stromeček, ptáčci, nebo může být čelní strana ozdobena gravírováním. I uložení latěk může být rozdílné. Jak obvyklé vodorovné, tak neobvyklé svislé. Co se týče tvarů, můžete si vybrat dřevěné obaly na květináče obdélníkové, čtvercové i kulaté. Kulaté tvary umožňuje právě svislé ukládání latěk. 

Bedýnka a bedny z masivního dřeva

Také dřevěné bedýnky můžete najít na Amadea.cz. Dají se použít na mnoho předmětů, jak na uskladnění ovoce do sklepa, tak na barvy, spreje do garáže. Anebo je stylově zapojte do otevřených polic v regálu v kuchyni, v technické místnosti… Zvolit můžete i dřevěné bedýnky s víkem. 

Zavítejte na webové stránky Amadea.cz a vyberte si krásný, zdobený dřevěný podnos, vázu, vánoční dekorace, dřevěný betlém, kuchyňské náčiní, podtácky nebo mnohé jiné. Jistě si vyberete něco, co vám udělá radost i zkrášlí příbytek.