Přemýšleli jste nad malým přístrojem, který umí daleko víc věcí, než na které vypadá? Někdo jej bere jako jednoduchý přístroj, který pomůže v monitoringu zvířat, jiný jej bere zase jako ideálního pomocníka při ochraně svého soukromí a majetku. Malý zázrak, protože tato krabička si to jistě zaslouží. Disponuje velkou spoustou funkcí a možností, jak ji použít. Lidé ji využívají v mnoha případech, často jim může velmi pomoci, určit příčinu, zjednat nápravu nebo jednoduše mít přehled o všem, o čem je třeba. Jaký přístroj si pořídit pro monitoring zvířat? A jaký naopak pořídit pro monitoring vašich nemovitostí?

Když se rozhodnete monitorovat zvěř

Milujete zvířata nebo je monitoring zvěře vaší náplní práce? Chcete vědět, v kolik která zvířata chodí v zimě ke krmelci? To všechno vám pomůže ohlídat fotopast Bunaty. Díky ní budete mít o všem přehled a nemusíte se tak bát, že zvířata vyrušíte nebo vyplašíte. Při výběru přístroje dejte pozor na to, aby uměl velmi dobře snímat objekty. Některé přístroje pro monitoring zvěře mají blesk, který však není příliš vidět, tedy pro zvířata neškodný a dokonce je ani nevyplaší. Můžete využívat různé typy modelů, podle toho, jaké zaostření potřebujete. Vybírat můžete také v různých cenových relacích.

Když se rozhodnete chránit nemovitost

Péče o domov a nemovitost, která vám patří, případně kterou splácíte, je někdy složitá. Zejména tehdy, když se stane cílem zlodějů a dalších nenechavců, kteří by se rádi obohatili na váš úkor. Fotopasti Bunaty pomohou zatočit s takovýmito lidmi. Dobře umístěný přístroj začne snímat, když se někdo v jeho zorném úhlu objeví a vy tak můžete lépe pomoci při identifikaci a dopadení. U tohoto typu je dobré vybírat takové kousky, které disponují minimálním, takřka žádným bleskem a přísvitem, díky čemuž o nich nebude mít nikdo ani ponětí.