Kelímek je pro někoho obyčejný předmět a pro někoho skvělá hračka, se kterou si jde užít mnoho legrace. Také jste jako děti zkoušeli propojit kelímky provázkem a používali je jako telefon? Někteří lidé z nich vyrábí i zajímavé dekorace. Pro mnoho teenagerů je populární hra beer pong, kdy se snaží pingpongovým míčkem trefit kelímky soupeře.

Ať už hledáte kelímky jako zdroj zábavy nebo je potřebujete pro hosty na svých akcích, vždy je dobré znát místo, kde je koupíte v dostatečném množství a za nejlepší ceny. Nejlepším místem je Jarico.cz, obchod, kde naleznete potravinářské a gastro obaly, ale také všechny potřebné druhy kelímků.

Jaký kelímek je na co dobrý

Kelímek na nápoj je velmi široký pojem, protože jich existuje mnoho druhů a také jsou o různém objemu. Když je budete vybírat, myslete nejprve na nápoje, které budete servírovat, poradíme vám, abyste nevybrali špatně. Plasto ý kelímek využijete pro studené nápoje, od limonády až po pivo, jsou levné a můžete si je vybrat v průhledném nebo bílém provedení, také se nabízí hnědobílé na kávu či čaj. Pokud chcete vhodné kelímky k baru, kde budete míchat nápoje nebo podávat smoothie, pak jsou dobré kelímky ze zesíleného plastu, které se lépe drží a lépe se z nich i pije, jde o kelímky PET a KRYSTAL.

Pokud si nejste jistí, vyberte papírové, ty jsou totiž vhodné jak pro studené, tak i teplé nápoje. Pokud jde o horké nápoje a chcete, aby byly dlouho teplé a hosté se o ně nespálili, nejlepší jsou kelímky termo EPS. Ke kelímkům je vhodné zvážit i příslušenství, třeba víčka na kelímky, aby se hostům pití jen tak nevylilo nebo aby jim zůstalo déle teplé. Skvělé jsou také papírové podnosy, které umožní přenášet více plných kelímků najednou.