Většina podnikatelů si dává v podnikání určité cíle, kterých by chtěla dosáhnout. Mnoho z nich si představuje, že jednoho dne už nebudou jen živnostníky, ale velkou a úspěšnou společností s mnoha zákazníky a zaměstnanci. Každá velká společnost jednou začínala a tak se i váš byznys může rozvíjet. Jedním z důležitých kroků je založení společnosti. Chtěli byste i vy podnikat pod hlavičkou vlastní společnosti? V minulosti to byl náročný byrokratický proces, dnes je to otázka jednoho dne a váš základní kapitál může být i jedna koruna.

Myslete na sídlo společnosti

Máte pro svou firmu vybrané vhodné sídlo? Někteří disponují vhodným sídlem, které mohou použít pro sídlo společnosti, ale někteří ne. Mnoho firem funguje z home office, často se stěhují nebo zkrátka nemohou současné prostory pro tyto účely využít. Naštěstí si můžete sídlo pronajmout. Jedná se o populární službu, která vám zakládání společnosti výrazně usnadní. Virtuální sídlo pro OSVČ a firmy nabízí na Firmy-sidla.cz. Nabízí se vám prestižní pražské adresy, na kterých si můžete sídlo dlouhodobě pronajmout. Ceny za pronájem jsou už od 99 korun za měsíc, takže jde skutečně jen o pakatel. Na daném sídle můžete fungovat, i když budete v jakémkoliv jiném městě. Na adrese sídla budete mít popsanou schránku, kterou budou pracovníci pravidelně vybírat a budou vám poštu skenovat nebo přeposílat na vámi určenou adresu, třeba k vám domů nebo do provozovny. Virtuální sídlo vám ušetří mnoho nákladů i starostí.

Další službou, kterou si můžete ba Firmy-sidla.cz zajistit, je pronájem adresy trvalého pobytu. K čemu je to vlastně dobré? Trvalý pobyt ve vybraném městě vám dává mnoho výhod. Máte například možnost parkování v daném městě či si zde třeba zajistit místo ve školce pro své dítě. Trvalý pobyt se zajisté bude hodit také cizinců. Pokud budete mít o trvalý pobyt nebo sídlo firmy zájem, stačí poskytovatele kontaktovat a on vám tuto službu zajistí.