I když si každý z nás tvoří velmi individuální šatník plný jedinečných kousků oblečení a jeho kombinací, existují některé kousky, které jsou jednoduše základem vkusného šatníku. Jaké oblečení mezi ně patří?

Černá je dobrá

V každém šatníku by měly být zastoupeny alespoň jedny černé kalhoty. Ty se velmi snadno kombinují. Nosit k nim můžete bílé tričko, blaser, halenky, ale také obyčejný svetr. Černé kalhoty jsou základem šatníku a díky nim budete mít vždy co na sebe.

Džíny neomrzí

Druhým kouskem jsou klasické skinny džíny, které vám dokonale sednou. Zkombinovat je můžete se sportovní obuví, ale také s elegantními polobotkami a sáčkem. Džíny jsou univerzálním kouskem v šatníku, který snad nikdy nevyjde z módy.

Módní vršek

V každé skříni musí být zastoupeno také několik módních vršků, ať už se jedná o kabáty, džínové bundy, sáčko, blaser či koženou bundu. Dámské kožené bundy se snadno kombinují s bílým tričkem, ale také halenkou nebo tílkem. Stačí sladit černé kalhoty, bílé tričko a koženou bundu. Jednoduchý outfit, který stačí doplnit o vhodné šperky, a máte vyhráno.

Malé černé

Každá žena musí mít ve skříni také minimálně jedny šaty, tzv. malé černé, které může vytáhnout na divadelní představení, slavnostní večeři či jinou událost. Malé černé můžete obléknout také na rande či mimořádnou schůzku. Jsou univerzální výbavou, která vás vždy zachrání.

Móda za dobrou cenu

Pokud nechcete, aby váš šatník zruinoval vaši peněženku, vybírejte levné dámské oblečení v té nejlepší kvalitě. Právě na bavlissimo.cz naleznete pestrou nabídku oblečení nejen dámského, ale také pánského a dětského, a to za velmi příznivé ceny. E-shop nabízí jen kvalitní kousky oblečení za dobrou cenu. Můžete si tedy vybavit šatník stylovými kousky oblečení, aniž by vaše peněženka výrazně zaplakala.