Dlouholetá spolupráce mezi Investiční skupinou DRFG a Regionální hospodářskou komorou Brno, vychází nejen z obchodních, ale zejména z osobních vazeb k regionu, ve kterém skupina obchoduje. Majoritní akcionář investiční skupiny DRFG David Rusňák řekl, že v regionech, kde má skupina obchodní aktivity, je povinností zlepšování kvality společenského života. Investiční skupina DRFG obchoduje po celé zemi, zaměřuje se hlavně na finance, telekomunikace a komerční nemovitosti. Skupina ale klientům může nabídnout i dluhopisy, a to právě do těchto třech klíčových oblastí, dále pak také podílové fondy do nemovitostí. Skupina na začátku listopadu loňského roku proto podepsala s RHK Brno další tříleté generální partnerství.

Podle slov ředitele komory Čeňka Absolona je partnerství s DRFG velice důležité. Je to zejména kvůli samotnému Davidu Rusňákovi, s kterým ho pojí dlouholeté přátelství, a právě díky tomu ví, že Rusňák je člověk s pevnými hodnotami, a to nejen v době, kdy se daří, ale také v době, kdy je zamračeno. Bez pevných, osobních a seriózních vazeb jsou podle Absolona v současnosti ekonomické výkony poloviční.

DRFG má s RHK Brno nadstandardní vztahy

Komora si klade za svůj hlavní cíl podporu podnikatelských aktivit. Členským firmám a organizacím vzdělává zaměstnance, dokáže odborně poradit, za základě diskuzí a lobbingu zprostředkovává nové obchodní příležitosti a díky Centru mezinárodního obchodu komora propojuje partnery zahraničními firmami. Spolupráce s komorou není výhodná jen pro DRFG, funguje to i obráceně, podle Absolona si komora váží toho, že může být ve společnosti Komety Brno, JazzFestBrno nebo Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Výtečnou dlouholetou spolupráci dokládá také převzetí aktivit Brno Business Clubu komorou. Tento klub už po mnoho let umožňuje podnikatelům i veřejnosti možnost setkávat se se zajímavými osobnostmi.