Láká Vás možnost prožití romantického víkendu někde v zahraničí? Nezůstávejte letos pouze u přání a dopřejte si společně s Vaším partnerem takový zasloužený odpočinek. Pokud nemáte přesnou představu o tom kam na dovolenou, pak si rozhodně nenechejte ujít příležitost k eurovíkendu v Itálii.

Udělejte si čas na eurovíkend v malebné Itálii

Itálie je od nepaměti magnetem pro všechny cestovatele všech věkových kategorií. Během eurovíkendu Itálie se Vám může splnit sen o návštěvě Kolosea, kde na život a na smrt bojovali udatní gladiátoři, i plavení se na gondole v malebných Benátkách. Itálie může být právem pyšná na celou řadu svých památek, z nichž řada byla zapsána na seznam UNESCO. Na seznamu světového dědictví se nachází rovněž celé historické centrum hlavního města Itálie Říma i s antickými památkami. V Itálii můžete však nejen navštívit mnohé zajímavé kulturní a historické památky, ale také se kochat dech beroucí přírodou. Lákavá je především možnost nacházet se v blízkosti přírodních krás, tajuplných sopek Vesuv a Etny. Nenechejte si ujít příležitost ani lyžování nebo horskou turistiku v Dolomitech. Nelze opomenout ani písečné pláže a azurově modré moře na jihu Itálie. Ať už se rozhodnete navštívit během Vašeho eurovíkendu jakoukoliv část Itálie, v tomto přímořském státě se rozhodně nudit nebudete. Eurovíkend si zde zkrátka užijete plnými doušky.

Kde najít ubytování pro Váš eurovíkend v Itálii?

Bohaté tipy na ubytování v zahraničí poskytuje internetový zábavní portál Firmy na zážitky. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/kam-na-dovolenou/. Najdete zde nejen pestrou nabídku komfortního ubytování v Itálii, ale také kdekoliv po Evropě. Firma na zážitky pro Vás ve spolupráci se značkou HOTELCARD připravila balíček „Eurovíkend pro dva“, který obsahuje poukaz se třemi čísly. Pouze na Vás přitom je, zda se rozhodnete všechny tři čísla uplatnit v jednom hotelu a navštívit jedno italské město nebo každou noc strávíte někde jinde.