Hledáte prodej neb pronájem skladových vozů v nadstandardní nabídce? Dnes není zcela pravidlem, že naleznete kvalitní vozidla a nemusí vám sednout ani typ. V naší nabídce najdete mimo dodávek také valníky s plachtou.

Možná je považujete za retro, ale stále jsou jednou z nejlepších možností převozu. Proč? Díky velké ukotvené plachtě, jenž brání poryvům větru a vody. A právě použití plachet má hned i několik dalších výhod. Zajímá vás jakých?

Při převozu zboží chrání před přímým slunečním zářením a deštěm

Plachty se používají k úkrytu potravin a dalšímu humanitárnímu zboží. Různá vozidla vyžadují rozmanité velikosti, ale jak je vidět, pyšní se i řadou barev. Plachty lze na rozdíl od jiných materiálů používaných k výrobě stínidel, pohodlně složit a uložit, aniž by zabíraly velké prostory. Pokud si však u nás vozidlo půjčíte, je potřeba ho vrátit v původním stavu.

Kvalitní konstrukce k našim vozům s plachtou brání znehodnocení jakéhokoliv zboží či produktů. Sáhněte po našem portfoliu služeb. Jistě se tu najde i něco pro vás.

Požadavky na plachtu

Plachty jsou vyráběné z umělých materiálů a díky povrchové úpravě zvané laminace, rovněž něco vydrží. Plno řidičů poznalo za život roztržení plachty nebo jiné škody. I z toho důvodu jsou tyto plachty jedinečné, nejen svým složením, ale také velikostmi. Perfektně pokryjí místa, kde jsou nezbytné a vaše výrobky jsou tak v bezpečí.

Valníky s plachtou do 3,5 t jsou efektivní pomocí. Nesnažte se ušetřit někde, kde to ve finále, může značit naopak ztráty. Menší auto a bez plachty v podobě transitu vás nemusí vůbec uspokojit.

Je tu málo místa a není to zkrátka a jasně vhodným řešením. Dejte přednost kvalitě a zarezervujte si vozidlo u nás na webových stránkách – nasedniajed.cz

Tyto vozy vás jednoznačně příjemně překvapí, jsou ideální pro jakoukoliv mezinárodní přepravu. Za tímto účelem nás oslovuje spoustu klientů každý den.