Podle čeho posuzují klienti dodavatele? Mohdy si vybírají podle ceny, ale posuzují vždy podle kvality. V mnoha oborech si lidé za kvalitu rádi připlatí a patří sem i polygrafický průmysl. Jestliže zajišťujete potisk, vyrábíte bannery, plakáty a další věci pro reklamu a branding, neobejdete se bez vybavení, které vám zajistí nejvyšší kvalitu práce. Vyplatí se investovat do strojů od značek, které mají ve světě jméno a také se můžete spolehnout na to, že vám budou dlouhé roky bezvadně sloužit. Jaká technika by pro vás měla být základem?

Řezací plotry

Běžná tiskárna vám dává velmi omezené možnosti tisku, a proto se neobejdete bez plotru, který se postará o velkoformátový tisk na různé materiály a také o možnost komplikovaných výtisků s výřezy. Plotry by měly být pevné, kvalitní a spolehlivé. Ideálním místem po koupení řezacího plotru je internetový obchod Termolisy.cz, kde si můžete vybírat z nabídky špičkových modelů. Nenabízí se vám jen řezací plotry, ale také kreslící plotry a řezací a kreslící plotry. Ať už se na vás klient obrátí s jakýmkoliv úkolem, profesionální plotr by vám měl umožnit takový úkol lehce zvládnout. Všechny plotry v nabídce jsou za skvělé ceny, jsou přehledně popsané a vybírat si můžete také řezací nože do plotru.

3D termolis

Velmi poptávanou službou je potisk celé škály předmětů. Jak ovšem potisknout komplikované předměty? K tomu slouží 3D termolis. Jestliže chcete potisknout hrnky, talíře, přívěšky, flash disky, skleněné rámečky a jiné předměty, nejlépe vám v tom pomůže Tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Tento přístroj není drahý a dokáže potisknout i více předmětů najednou. Vzniká v něm vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět určený k potisku k předloze. najdete zde 2 topné desky s možností volby práce, dosáhne se zde snadno stabilní teploty a s výsledkem práce budete zajisté spokojeni vy i vaši klienti. Prohlédněte si kompletní nabídku profesionálních strojů na Termolisy.cz.