Místo, kde budete moci jednoduše uložit všechny produkty, které ve svém podnikání potřebujete nebo prodáváte, je důležité. Čím větší poptávku zákazníků máte, tím větší prostory obvykle musíte mít. A ne vždy jsou klasické stavby nafukovací, takže je na pořadu dne myslet na to, že budete hledat novou stavbu, nové sklady. A mít dva sklady, které budou na různých místech není efektivní a stěhovat se do větších prostor, které výhledově opět nemusí stačit?

Vsaďte na kontejnery

Vyřešte to jednou pro vždy, jednoduše a bez nutnosti se každou chvíli stěhovat. Vsaďte na kontejnery, které umí poskytnout nejen prostor pro sklad, ale třeba také rekreační domek, novou kancelář nebo jinou funkční místnost na stavbách a podobně. Pronájem kontejnerů vám zajistí společnost ALFA Container rent s.r.o., která jich má k dispozici více než 900. Zajistí vám kontejnery a sestavy šité na míru vašim potřebám.

Sklad nebo kancelář

Potřebujete nový sklad, který bude větší než ten aktuální? Nebo jste si pořídili velký pozemek, který chcete využít jako sklad a zázemí pro vaše podnikání? Právě kontejner vám v tom pomůže. Vyberte si ty skladové a to v různých rozměrech. Navíc je můžete obměňovat, zvětšovat i zmenšovat a v případě potřeby demontovat a posunout, kam je potřeba. Díky tomu není problém rozšířit vaše sklady tak, jak to jen jde. Chcete si vytvořit zázemí pro podnikání? Kontejner může sloužit jako zázemí kanceláře, také jsou k dispozici sanitární kontejnery, kde najdete plné vybavení, které potřebujete.

Obytné prostory

Místo k dočasnému bydlení, které není až tak náročné na údržbu a hlavně se do něj můžete nastěhovat poměrně rychle? To jsou obytné kontejnery. Bez problémů si vyberete přesně takový kontejner, který potřebujete a bude se hodit pro vás. Aby byl váš kontejner v bezpečí, společnost vám také zajistí pronájem oplocení, které se sestaví tak, aby dostatečně chránilo váš majetek. Můžete si také zajistit pronájem mobilních toalet. Více informací naleznete na webu společnosti Alfacontainer.cz.