Ve většině českých měst se „povalují“ vraky automobilů, jejichž majitelé se k nim nehlásí a jejich likvidaci nijak neřeší. Některá města nechávají vraky odtáhnout a náklady poté vymáhají na vlastnících. Vlastníkům vznikají zbytečné problémy a větší náklady za likvidace vozidel.

Státní orgány často poslouchají výmluvy typu: „Teď jsem neměl čas. Zrovna jsem se na to chystal apod.“ Zahotove.cz je web, kde objeví pomoc každý, kdo nemá na likvidaci vozidla čas nebo se jen nechce touto stresující procedurou zabývat.

Vše bude vyřízeno za vás

Po telefonické domluvě, kde budete zjistíte i přibližnou cenu, kterou můžete za svůj vrak získat, přijedou pracovníci firmy ZAHOTOVÉ a vše s vámi vyřídí hned na místě. Sdělte do telefonu základní údaje o vraku a zjistíte jeho přibližnou hodnotu. Své peníze můžete dostat okamžitě při předávání automobilu a tím vaše starosti mohou během chvíle skončit. Vrak může být během chvíle odtažen z jakékoli části České republiky.

Na stavu a typu vozidla nezáleží

Ať už se vám na zahradě „válí“ nepojízdný traktor nebo potřebujete využít výkupy nákladních vozidel, vše můžete mít vyřízené během jednoho telefonátu. ZAHOTOVÉ se zabývá výkupem většiny typů vozidel a stavebních a užitkových strojů, včetně bouraných nebo nepojízdných.

Zavolat na jejich linku můžete v případě, že se potřebujete zbavit osobního nebo firemního vozu, nepojízdného vraku, jednoho nebo více vozidel.

Vyhnete se stresující byrokracii

Pracovníci ze Zahotove.cz v tom, po letech dlouhého působení, jsou již v administrativě zkušení. Nechte veškerou byrokracii na nich a užívejte čas efektivněji.

Zahotove.cz používá jen dokumenty nutné k likvidaci vozidla. Vyhýbá se přemrštěné byrokracii, kterou používá většina firem zabývající se výkupem vraků, včetně autobazarů.