3D lamely jsou vhodnou volbou pro všechny, kdo dávají přednost jednoduchému a minimalistickému interiérovému designu. Dřevěné lamelové stěny dokážou interiér dokonale oživit a dodají mu takový charakter, který potěší nejen majitele, ale i návštěvníky. Nástěnné lamely vysoké kvality, jednoduché a rychlé montáže nabízí společnost Drdlík.

Možnosti využití lamel

Dřevěné lamelové stěny využijete jak v domácnosti, tak i ve veřejném sektoru. Lze je instalovat do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kuchyně. Jsou vhodnou volbou do salónků, vstupních hal, kanceláří, koncertních síní, poslucháren, knihoven, restaurací a barů, konferenčních a meeting místností, recepcí nebo třeba do letištní haly.

Co jsou lamelové stěny?

Jedná se o tenké desky, které se vyrábějí z přírodního dřeva nebo MDF desky potažené dýhou či finish fólií, která se používá v nábytkářském průmyslu. Vzhledem k široké barevné škále, k různým povrchům a různým možnostem montáže je lze využít do jakéhokoli interiéru.

Podívejte se, jak je jejich montáž jednoduchá.

Montáž zvládnete i svépomocí. Stěnové lamely můžete instalovat svisle i vodorovně. Dokonale ozdobí jak stěnu, tak i strop. Možnosti uspořádání omezuje pouze vaše fantazie.

Společnost Drdlík však nabízí i další zajímavé produkty. Patří mezi ně třeba akustické panely pro klidné a moderní bydlení. Nabízejí velmi moderní design a patří mezi kvalitní zvukově izolační produkty. Mají za úkol pohlcovat hluk, který se objevuje v místnosti. Kromě toho poskytují příjemnou a teplou atmosféru. Jsou vyrobeny ze dřeva nebo MDF a fólie finish. Montovat je můžete na stěnu nebo strop. Instalace je snadná a zvládnete ji i svépomocí. Široku nabídku naleznete na webu drdlik.cz.