Pokud hledáte jedinečný a nezapomenutelný způsob, jak požádat o ruku svou drahou polovičku nebo chcete svůj svatební den udělat ještě výjimečnějším, zvažte použití světelných dronů. Světelná drone show přidá další úroveň vzrušení a dramatu, které nelze nalézt u žádné jiné formy zábavy.

Jak lze využít drony při žádosti o ruku?

Drony jsou v posledních letech stále populárnější a mají široké využití, od doručování balíků až po pořizování leteckých snímků. Jedním z inovativních způsobů využití dronů je při žádosti o ruku vaší milované. Představte si, že ji oslní noční obloha plná dronů ve tvaru srdce nebo že v okvětních plátcích růží se zobrazí snubní prsten. Led světla, kterými jsou drony doplněny, dokáží na obloze předvést téměř cokoliv. Ukázky a současně zajištění světelné show objevíte na magicdrones.cz.

Jak mohou drony dodat vašemu svatebnímu večeru jiskru

Když se váš svatební den chýlí ke konci a vy se připravujete na rozloučení, chcete něco, co vaše hosty opravdu ohromí. Vlastní světelná dronová show je perfektní způsob, jak zakončit svůj den D na vysoké úrovni! Představte si stovky dronů létajících ve formaci a vytvářejících kaleidoskop barev na noční obloze. S vlastní světelnou show dronů si můžete vybrat barvy, vzory pohyby dronů a dokonce i hudbu, a vytvořit tak skutečně jedinečné představení. Vaši hosté budou naprosto ohromeni, když budou sledovat drony tančící na obloze, a budou o vašem odeslání mluvit v nadcházejících letech. Pokud tedy hledáte skutečně jedinečný způsob, jak zakončit svůj svatební den, zvažte vlastní světelnou show s dronem!

Jak drone show zajistit?

Společnost MAGIC DRONES, s.r.o. má s předváděním drone show již mnoho zkušeností. Jedním z jejich představení byla i světelná show na zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování 2022.

Sdělte svou představu, téma události a pak se již jen nechte unášet příběhem odehrávajícím se na noční obloze.