Hledáte řešení týkající se energetiky, průmyslu či infrastruktury? Oslovte profesionály ve svém oboru, kteří se zabývají elektrozařízením, vedením elektřiny apod.

High energy

Firma High energy je specialistou na vysoké napětí. Je také výhradním distributorem ormazabal pro Českou republiku a Slovensko. Jedná se o firmu spolehlivou, která je komunikativním partnerem vnímajícím potřeby zákazníka a vždy nabízející kvalitní řešení pro požadovaný problém. Jejím hlavním oborem je vše pro vysoké napětí VN či velmi vysoké napětí VNN. Jedná se o elektrozařízení, vedení elektřiny od elektrárny přes rozvodny až po elektrické kapličky a podobná zařízení na kraji obce, výrobní haly či obchodního areálu.

Proč právě High energy?

Firma High energy nabízí moderní a spolehlivé výrobky a vždy se snaží najít optimální řešení pro daného zákazníka. Služby vám nabízí profesionální tým zaměřující se na VN. Tento tým vyniká mnohaletými zkušenostmi, profesionálním přístupem a tím, že efektivně šetří váš čas.

Nabídka

Firma nabízí řešení především pro energetiku, průmysl a infrastrukturu. V nabídce nechybí rozvaděče VN pro primární distribuci, rozváděče VN pro sekundární distribuci, transformátory VN, spínací přístroje VN, trafostanice a řešení Smart Grid. Nabídku produktů a služeb si můžete podrobněji prohlédnout v katalogu či firmu kontaktovat přímo telefonicky či skrze kontaktní formulář. V nabídce najdete elektromateriál, který není tzv. „dovnitř“ do bytu či kanceláře, ale mezi nejčastější zákazníky patří majitelé středních či větších firem, správci areálů, obecního majetku či majitelé továren. Zpravidla nejde o soukromé osoby či elektrikáře, kteří hledají vybavení „na doma“. Prohlédněte si stránky firmy High energy i vy a najdete přesně to, co potřebujete.