Muže vzrušuje ženská cudnost. Vhodně zvolené sexy prádélko odhaluje ženská tajemství pomalu a tím navozuje dokonalé vzrušení. Muži jsou totiž bytosti vizuální a pokud spatří ženu v erotickém prádélku, vytvářejí si velmi silné, stimulující představy. Pomalé odhalování ženského těla je vzrušuje a pro partnery to může být dokonalá a motivující předehra. Krásné a vhodně zvolené erotické prádlo může poskytnout smyslnou stimulaci nejen muži, ale i ženě. Pokud jej neoblékáte pravidelně, jedná se o něco méně obvyklého a velmi přitažlivého.

Svůdné korzety

Pokud máte pocit, že váš milostný život upadá, je potřeba s tím něco dělat. A vůbec není potřeba se učit nové a krkolomné polohy nebo shánět nového partnera. Zajděte do obchodu a vyberte si svůdný korzet. Vybírat můžete z celé řady různých střihů i barevných variací. Ať už vyberete jakýkoli, pro vašeho partnera to bude vítaná změna, která s sebou přinese nové vzrušení. Tento pikantní kousek dámského oděvu totiž s sebou přináší i nádech v minulosti, v níž bylo spodní prádlo tabu a rozhodně se neukazovalo na veřejnosti. Vneste tedy trochu napětí do vašeho života a oblečte si korzet jako jedinou součást vašeho večerního oděvu.

Při jeho výběru si však dejte pozor, aby nebyl příliš komplikovaný, jinak muže spíše odradíte.

Také s barvami to příliš nepřehánějte, mohly by vašeho partnera rozptylovat.

Fetiš oblečení

Fetiš oblečení lze pořídit jak pro ženu, tak i pro muže. Pokud si fetiš oblečení vezme žena, stane se z ní vamp a mohou to být kousky kožené, latexové či síťované. Každý jeden kousek podtrhne mužskou fantazii. Postačí tak málo, ve vašem partnerovi se probudí opět vlna vášní a vy se budete cítit neodolatelná.

Fetiš oblečení si mohou pořídit i muži. Vybrat si mohou kožené trenýrky s otvorem pro penis, hamesy na poutání, latexové kraťasy či kalhoty.

Velký výběr fetiš oblečení naleznete v e-shopu eroticsexshop.