Každý domácí kutil i řemeslník, potřebuje kvalitní nářadí. Neobejde se bez něj ani žádná domácnost, neboť utáhnout vodovodní kohoutek, pověsit obrázek či lampičku, povolit nebo utáhnout nějaký ten šroubek občas musí každý z nás. Někdo by nyní mohl namítnout, že je přeci jednoduché vybrat nějaké to nářadí.

Opak je pravdou. Ať už kupujete profesionální nářadí či nářadí pro domácnost, je potřeba orientovat se nejen na cenu, ale především na kvalitu. Synonymem kvality je nářadí společnosti Stanley Fatmax, která se na trhu objevuje jž velmi dlouhou dobu a nabízí nářadí, které je spolehlivé a velmi kvalitní. V nabídce rozhodně nechybí elektronářadí a vhodné příslušenství k němu, ruční nářadí a laserová technika.

Čím vybavit svoji dílnu?

Dobré a kvalitní nářadí je skvělým pomocníkem, který vydrží dlouhou dobu. Je perfektně zpracováno a ulehčí nám námahu při práci. To jsou důvody, proč si jej pořizujeme.

Do základní výbavy, kterou by měl mít doma každý, patří různě velká kladiva, kleště různých druhů, klíče na utahování či povolování, křížové a ploché šroubováky a drobné elektronářadí, mezi něž rozhodně náleží vrtačka, ať už elektrická či akuvrtačka. Akumulátorová vrtačka, stejně tak i další druhy akunářadí jsou velmi flexibilní a to díky používání bez přístupu k elektrické síti. Není potřeba nikde natahovat žádné kabely, které by mohly při práci překážet. Akuvrtačka se stává běžnou součástí každé domácnosti. Kromě klasických vrtáků lze do akuvrtačky upnout i brusný kotouč nebo tělísko.

Velmi důležitý je i drobný spojovací materiál – šrouby a šroubky, matičky, hmoždinky či sponky.

Veškeré nářadí a nástroje je potřeba mát řádně uskladněné. Pořídit si můžete třeba praktické úložné boxy, které jsou vhodné především do panelových bytů.