Jedním ze způsobů, jak stmelit kolektiv ve firmě, je uspořádání společné firemní akce. Zaměstnanci se při společné zábavě lépe poznají, což se pak pozitivně projeví při plnění pracovních úkolů. Většinou vyvstává otázka, kde takvou akci uspořádat. Skvělým tipem je Šikland, což je areál Šiklova mlýna, který se nachází v krásném přírodním prostředí na Vysočině.

Poloha uprostřed republiky je výhodná pro každou firmu. Šikland je vhodný pro rodinnou dovolenou, neboť zejména westernové městečko je velkým lákadlem pro malé i velké návštěvníky. Pořádání firemních akcí v létě umožňuje zaměstnancům využít i zdejšího koupaliště.

Co areál Šikland nabízí

Areál Šikland nabízí firmám zajištění komplexních služeb na klíč již dvacátou sezónu, takže má s tímto druhem zábavy a stmelování kolektivů dostatek zkušeností. Areál je umístěn uprostřed krásné přírody a zaměstnanci firem zde najdou kvalitní ubytování, několik stravovacích zařízení a různé programy na míru podle představ klientů. Nezbytným předpokladem úspěšného průběhu firemní akce je individuální a vstřícný přístup, potřebné prostory pro školení a semináře a v neposlední řadě také pro teambuildingové aktivity v okolních lesích.

Komplexní služby areálu

Vedení firem, které si objednají své firemní akce v areálu Šikland, si tak nemusí dělat starosti s organizací ani programem. Pracovníci areálu jsou schopni celý pobyt zorganizovat od zajištění programu, přes catering až po ubytování. Proto je toto nádherné přírodní prostředí ideálním místem pro populární Teambuilding. Jeho účelem je v zábavném duchu, při nutnosti vynaložit určité fyzické úsilí, ale hlavně kolektivní spoluprací poznat, co v kom je. Pro pořádání teambuildingové akce má Šikland přichystáno mnoho zajímavých disciplín v různých tématech. Součástí nabídky areálu je i večerní kulturní program, při kterém se mohou zaměstnanci firmy odreagovat od všedních starostí.