Zvolit správný svatební dar pro ty, na kterých nám skutečně záleží, není zrovna nejlehčí úkol. Ačkoliv kamenné obchody i e-shopy na nás chrlí nespočet nápadů, ne vše se může setkat s nadšením.

Originální svatební dary

Dnešní snoubenci vstupují do manželského sňatku již po několika letech společného soužití a svou domácnost mají z větší části vybavenou. Svatební dar v podobě vybavení do kuchyně již dávno nejsou tím, z čeho by novomanželé byli u vydržení. Zejména v momentu, kdy se vedle sebe jako svatební dar nahromadí několik sad skleniček a jiného nádobí. To platí také pro povlečení a další praktické dárky. Dnešní mladí nechtějí svůj volný čas trávit doma, naopak chtějí si od všech každodenních starostí odpočinout aktivní zábavou. Nebrání se proto cestování ani vyzkoušení nejnovějších zážitků. Kdo tedy vsadí na osvědčené tipy od společnosti Allegria, rozhodně litovat své volby nebude. Dárkem od společnosti Allegria uděláte novomanželům skutečnou radost. S jistotou pak můžeme říci, že Váš svatební dárek bude považován za skutečnou bombu. Na webovém portále Firmy na zážitky objevíte, jak dárek pro romantiky, tak pro ty, kteří si nenechají ujít žádnou příležitost k adrenalinovým zážitkům. Velmi oblíbené jsou mezi novomanželi rovněž degustační zážitky. Jejich bohatou nabídku si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/degustacni-menu/.

Večeře v Tančícím domě jako svatební dar pro novomanžele

Naprostou perlou mezi svatební dary pro novomanžele je romantická večeře v Tančícím domě. Velkolepá stavba Tančícího domu byla dokončena v roce 1996. Na skvostné večeři si můžete pochutnat v sedmém patře Tančícího domu, který bývá obvykle nazýván Ginger and Frend. V této restauraci Tančícího domu se snoubí kombinace skvělé chuti i jedinečné atmosféry. Nezapomenutelný je také výhled na celou Prahu. Těšit se můžete na tříchodové zážitkové menu, které doprovází sklenka sektu na vyhlídkové terase. Pokrmy jsou originálně servírované a na jejich konzumaci si můžete pochutnat při pohledu na Hradčany, Pražský hrad či Petřín.