Zvyšující se věk u mužů nevěstí v oblasti jejich milostného života nic dobrého. Kromě tradiční modré pilulky, k níž se většina mužů s uhasínajícím libidem uchyluje, však existují i jiné prostředky. Určitě jste slyšeli o neobyčejném peruánském kořeni, který vypadá jako naše řepa a jmenuje se maca. Někteří možná mají i své zkušenosti se sušenými brouky zvanými španělské mušky anebo dokonce vyzkoušeli kořen mandragory. O své milostné zážitky můžete ve starším věku bojovat také vhodnou skladbou potravy a přírodních doplňků.

Zaměřte se na potraviny falického tvaru

Prozatím se pohybujeme v oblasti hypotéz, ale již i někteří vědci si všimli toho, že potraviny, které působí pozitivně na některý tělesný orgán, se nápadně podobají jeho tvaru. Z této oblasti můžeme zmínit například vlašské ořechy ovlivňující pozitivně funkci mozku nebo fíky, o kterých již staří Peršané a Egypťané věřili, že ovlivňují mužskou potenci. Nikoho asi nepřekvapí, že v tomto smyslu působí pozitivně i banány s vysokým obsahem vitamínu B, hořčíku a manganu a samozřejmě také chřest. Příroda dokáže čarovat a budeme-li si jí všímat, pomůže nám vypořádat se s běžnými i méně obvyklými potížemi.

Na scénu přichází přírodní afrodiziaka

Kromě složení stravy lze ovlivnit svoji potenci také skladbou nápojů a přírodními doplňky stravy. Těch, které v této oblasti připadají v úvahu, je celá řada. Snad nejčastěji je však v souvislosti s mužskou potencí a milostnou vitalitou skloňována nenápadná rostlinka, která roste i v našich končinách, kotvičník zemní. Ten dokáže u mužů posílit plodnost a potenci a u žen zmírnit příznaky klimakteria dokonce i včetně těch psychických, tedy náladovosti, depresí či nespavosti.

Jak kotvičník užívat?

Nejjednodušším způsobem je konzumace ve formě čaje. Ten si můžete sami připravit z drcené nati. Praktickou formou pak jsou plněné kapsle či lisované tablety, které sebou vezmete i do práce a zajistíte si tak pravidelný přísun vašeho životabudiče.

Jakými dalšími afrodiziaky můžete podpořit svoji vášeň?

Kromě potravin a doplňků stravy se můžete zaměřit také na některé druhy koření. Jistě doma najdete například chilli papričky, zázvor či hřebíček. Ty dokážou silně prokrvit sliznice a tělesné orgány, které se pak stanou citlivějšími a vnímavějšími vůči milostnému dráždění. Svůj efekt má také čokoláda, med či kakao. Tyto sladké dobroty fungují spíše jako povzbuzující prostředky zvedající vaši náladu. A právě s ní přichází také chuť na milování.