Při slově sleva se mnohým rozsvítí oči nadšením. Získáte něco, co potřebujete nebo chcete a ještě ke všemu ušetříte. No kdo by tohle nechtěl, že ano? Sleva je magické slůvko, se kterým obchodníci a pracovníci v reklamě rádi kouzlí.

Ohánějí se tím slůvkem takřka kdekoliv, kde je to potřeba. Sleva sem, sleva tam. Ne vždycky to funguje přesně tak, jak si lidé myslí. Dá se vůbec ušetřit? A co když potřebuji slevu na konkrétní věci?

Pomoc jménem sleva

Je pravdou, že když jdete do obchodu a vidíte vaše oblíbené pečivo ve slevě, koupíte si jej. Když vybíráte salám nebo sýr, sáhnete obyčejně po tom, které svítí do dáli etiketou sleva. Když pak najdete ve slevě maso, těstoviny, brambory a další věci, může vás nákup vyjít i o padesát korun levněji. Když máte štěstí, je to i víc. Není tedy divu, že lidé tolik na slovo sleva slyší. Není sleva jako sleva.

Někteří obchodníci bohužel slevu využívají jako marketingový tahák. Slevové kódy se rozmáhají, ale co když narážíte na samé slevy, které tak úplně nejsou pro vás vhodné? Které nevyužijete? „Občas mi přijde do e-mailu sleva na stan, spacák nebo karimatku. Mně, která pod stanem nespala snad nikdy v životě“ směje se Jana a poukazuje na to, že ne vždycky je sleva správná.

Vše na jedné stránce

Chcete všechny slevy a akce na jednom místě? Pak je ideální slevový portál. Zde najdete spoustu slev, kterými se můžete probírat a hledat takovou, která pro vás bude ta pravá a kterou jistě využijete. Plánujete nákup v lékárně? Pak vám jistě přijde k duhu sleva v lékárně. Plánujete nákup parfémů pro sebe a partnera? Některé parfumerie nebo drogerie nabízí přímo slevy na dané produkty. Slevy online jsou moderní verzí kupónů, které se vystřihovaly z letáků. Vyzkoušejte je i vy a uvidíte, že se správnou slevou můžete ušetřit pěknou sumu!