Měření teploty bylo v minulosti složité, ale dnes již existuje mnoho technologií, které umožní přesné měření a tím pádem i lepší kontrolu teploty. Zajisté sami používáte teploměry v domácnosti nebo třeba teploměry pro měření tělesné teploty. V průmyslu se používají i další druhy teploměrů, patří sem například termoelektrické nebo odporové snímače teploty.

Kde tyto snímače pořídit?

Odporové snímače teploty nabízí společnost MAVIS Nový Bor s.r.o. na svém webu Mavis.cz. Nejde o žádného nováčka, v oboru působí už téměř 30 let. Termoelektrické a odporové snímače teploty nejen prodává, ale především vyrábí. Portfolio této společnosti pokrývá snímače pro měření teploty od -200 °C až do 1900 °C. Kromě sériové výroby se stará také o zakázkovou výrobu snímačů. U kontaktních snímačů teploty provádí také kalibraci, jelikož provozuje akreditovanou kalibrační laboratoř, jenž podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Pokud si nejste jistí s výběrem sortimentu, můžete se na společnost kdykoliv obrátit a ona vám ochotně poradí nejlepší řešení pro vaší aplikaci. Společnost neustále dbá na co největší kvalitu výrobků i poskytovaných služeb. Také dbá na dodací termíny a potřebnou odbornost při návrhu.

Web je velmi přehledně rozdělený, takže zde snadno a rychle najdete takový sortiment, jaký potřebujete. Jednotlivé produkty jsou velmi detailně popsané, takže pokaždé přesně víte, co kupujete. Každý odporový snímač teploty má u sebe také technický list, který si můžete prohlédnout. Kromě zmíněných snímačů si můžete na webu vybírat také příslušenství snímačů teploty, kabely, vodiče, regulátory, zobrazovače, průtokoměry a ostatní.