Samozřejmě i projektory mají velké množství možností, v jaké konfiguraci je lze zakoupit. To se odráží především na jejich pořizovací ceně a výsledných hodnotách, kterých jsou schopny docílit. Především rozlišení je potom tím, co určuje kvalitu projekce nejvíce.

V tomto případě vám pronájem projektorů nabídne většinou mnohem vyšší kvalitu, než byste byli zvyklí z těch projektorů, které jinak běžně používáme přímo u sebe na firmě, nebo v rámci dané organizace. Navíc vyloženě projektory na podobné akce disponují i mnohými dalšími nastaveními, zvyšujícími kvalitu projekce.

Neřešíte žádnou špatnou kompatibilitu

Další velkou výhodou, kterou vám zapůjčení profesionální techniky nabízí, je kompatibilita jednotlivých zařízení i ovládacího software. To amatéři často řeší v případě, kdy si audiovizuální systémy skládají sami bez odborné pomoci. Samotný pronájem AV techniky je tak nastavený, abyste vždy dostali jenom plně kompatibilní a funkční systém, který bez odkladu můžete na místě začít používat.

Promítejte i tam, kde to nebylo možné

Často se vám ale také stane, že ačkoliv je místnost vhodná pro vaši akci, tak samotné umístění místa pro projekce bude vzdáleně odlišné od toho, co jste si představovali. Jednou možností je projekce na stěnu, pokud máte vhodné místo. Tou druhou je pronájem plátna, které vám umožní přesunout profesionální projekční plochu kamkoliv jen budete potřebovat. Výhodou pláten je jednoduchá přenosnost, různé velikosti i možnosti nastavení.