Je to už dlouho, co jste si s Vaší drahou polovičkou dopřáli prodloužený víkend mimo domov? Skvělou příležitostí, jak dát najevo Vašemu partnerovi, že Vám na něm záleží, jsou dárky pro páry.

Jaký vybrat zážitek pro vás dva?

Velkou výhodou dárků pro dva je skutečnost, že spolu můžete prožít něco netradičního ve stejnou chvíli. Získáte nové zkušenosti, načerpáte novou energii a nasbíráte hezké vzpomínky. Firma na zážitky Vám poskytne bohatou inspiraci na to, co podniknout ve volných chvílích. Jako v pohádce si budete připadat během wellness noci na zámku pro dva. Nedaleko rušného centra Prahy se rozprostírá v překrásném prostředí zrekonstruovaný novogotický zámecký hotel Chateau St. Havel. Tento novogotický zámeček Vás zaujme svým klidným prostředím, komfortními službami a profesionální péči. V prostředí zámku Vás zláká procházkami v rozlehlém anglickém parku. K relaxaci můžete využít saunu nebo whirlpool. Neméně k atraktivnímu pobytu zve hotel Kašperk, luxusní noc v Žižkovské věži či romantická večeře na Kristině hrádku. Portfolio je však mnohem pestřejší, o tom se ostatně můžete sami přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz.

Nechejte se zlákat adrenalinovými zážitky a prožijte odpoledne plné napětí

Pro milovníky adrenalinu jsou připraveny zážitky v podobně indoor skydivingu, indoor surfingu či surf párty. Výběr zážitku můžete nechat také na Vašem partnerovi v případě, že se rozhodnete mu darovat univerzální dárkový poukaz. Jedno české rčení říká, že láska prochází žaludkem. Váš výlet do Jizerských hor si tak můžete zpestřit luxusní večeří ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie ve Frýdlantu. Během večeře podávané v moderní dřevostavbě se budete moci kochat nádhernými výhledy na panoramata Jizerských hor. Výlet do Jizerských hor si můžete zpestřit rovněž návštěvou bohatého frýdlantského zámku.