Potřebujete si občas půjčit minibus nebo dodávku pro osobní účely? Nikdo z vašich blízkých nedisponuje prostorným vozem, který je v hodný pro stěhování? Hledáte minibus na rodinou oslavu a odrazují vás vysoké ceny? Vyzkoušejte prověřenou službu pronájem minibusu Praha, která garantuje nejnižší ceny a prvotřídní služby s celou řadou výhod.

Půjčte si dodávku nebo minibus bez rizika

Při zapůjčení dodávky nebo minibusu nic neriskujete. Vozidla mají 100% technický stav a jsou pravidelně servisována. Navíc při zapůjčení máte automaticky pojištění ke každému vozu. Nemusíte se tak bát nejistoty v případě dopravní nehody nebo odcizení. Všechny vozy mají navíc platnou dálniční známku a elektronický sledovací systém.

Kromě těchto jedinečných výhod je vám k dispozici celá řada dalších bonusů, které jsou součástí pronájmu dodávky nebo minibusu. Za půjčení minibusu cena není tak vysoká, jak se na první pohled může zdát. Navíc máte garanci nejnižší ceny v Praze a širokém okolí.

Výhody, které jinde nenajdete

Součástí zapůjčení dodávky jsou exkluzivní výhody, které jinde nenajdete. Jedná se o důvody, proč se vám vyplatí zapůjčit si dodávku nebo minibus.

  • Praktické doplňky a balíčky

Při pronájmu vozu si můžete zvolit praktické doplňky a balíčky, které vám usnadní převoz cenný věcí, materiálu i osob.

  • Možnost vycestování za hranice

Zapůjčení vozu vás nelimituje na počet kilometrů ani na hranice. Vydejte se kam potřebujete. Je to jen na vás a vašich možnostech.

  • Asistenční služba

V případě problémů nebo poruchy je vám k dispozici asistenční služba, která se o vás postará. Vždy budete vědět, co máte v případě problémů dělat.

  • Bonusová karta pro věrné zákazníky

K zapůjčení vozu získáte i bonusovou kartičku, která vám zajistí spousty dalších výhod. Karta je navíc přenositelná a tak si výhody mohou užívat i vaši kamarádi nebo rodinný příslušníci.