Také máte problémy se zloději a jinými nenechavci, kteří mají stále ten pocit, že váš majetek, který si pracně budujete a kupujete, na který pracujete, je jejich? Není, všichni to víme. Jenže se často proti těmto lidem nedá nic dělat.

Můžete si svůj majetek pojistit, chatu, chalupu, domov a podobně. Ne vždycky to však pomůže. Jak se tedy bránit? S pomocí fotopasti!

Co je to vlastně fotopast?

Jde o automatické digitální zařízení a díky němu je možno pořídit fotky nebo videa. Fungují během dne i během noci. Aktivována je spuštěním PIR čidla a to ve chvíli, kdy zaznamená pohyb a to člověka nebo zvířete, který se objeví v zorném poli snímače. Čidlo, které fotopast má nepracuje pouze jen na základě pohybu, ale na základě teplotních změn.

Fotopast Acorn je tedy ideální pomocník pro lapení nějakého toho zloděje, který se vkrádá k vám, ale další různých nenechavců. Slouží tak jako skvělý nástroj pro zabezpečení objektů a také k ochraně vašeho majetku. Budete mít svůj majetek vždy pod kontrolou a bezpečně chráněný!

Neviditelný pomocník

Fotopasti Acorn jsou všechny koncipovány tak, aby zapadly do prostředí přírody, aby nijak nevyčnívaly. Jsou tedy takřka neviditelné a nikdo si jich nevšimne. I když jsou tito pomocníci prakticky neviditelní, oni vidí moc dobře a to vše, co se okolo nich děje. Umí vše zaznamenat a vy tak získáte například důkaz o tom, že vám někdo soustavně vykrádá chatu, chalupu, kůlnu nebo dům.

Můžete také díky fotopasti zjistit, zda vám soused nebo sousedka chodí na jablka, nebo kdože to neustále trhá vaše krásné růže. Fotopasti mají vestavěný displej a v něm české menu, což znamená, že jí můžete plně ovládat. Dokoupit můžete GSM modul. Fungují povětšinou na principu baterií. Zaznamenají-li pohyb, nasnímají hned několik snímků a vy tak získáte jasný důkaz, kdo a co na vašem pozemku dělá!