Komplexní pojištění je velmi důležité, a to ve všech ohledech. Těžký úraz, vážná nemoc, odcizení auta či vyloupení chaty, bohužel, nikdo z nás nemůže říci, že je v tomto směru stoprocentně z obliga a dané věci mu vůbec nehrozí. Právě kvůli rizikům si sjednáváme pojistky, které mohou nově krýt třeba i odpovědnost z výkonu povolání.

Je jisté, že zaměstnavateli nechceme nijak škodit, zvláště pokud máme vybudovanou dobrou pozici a nadřízení vědí, že je na nás spoleh. Bohužel ale přicházejí ke slovu situace, které nemůžeme ovlivnit, ale neseme za ně podle zákona zodpovědnost.

Celosvětová platnost a také minimální spoluúčast

Vůbec se nepojistit? Taková věc nemá smysl, komerční pojištění si ale musíme umět dobře vybírat, protože nabídka na trhu je velmi rozmanitá. Nejde jen o životní pojištění, ale také jiné formy pojistné ochrany, jako je třeba pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu. Ta je důležitá nejen pro řidiče z povolání nebo ty zaměstnance, kteří velmi často jezdí na služební cesty po Evropě. Škoda totiž může vzniknout i jinde než při řízení firemního vozidla, majetkem společnosti může být i PC, nábytek nebo další věci. Připravit se na eventuality, které mohou a současně nemusejí nastat – právě tohle je zodpovědnost dospělých lidí!

Pojišťovna, která má za sebou letitou tradici

Mít na koho se obrátit v případě problémů. Vědět, že je pomocná ruka nablízku, ať už se děje vlastně úplně cokoliv. I proto je pojišťovna ERGO tolik oblíbenou, další velkou výhodou je velmi komplexní nabídka služeb. Úrazové, cestovní, ale i životní pojištění a v neposlední řadě takzvaná pojistka proti blbosti, která s přehledem pokryje celou řadu nenadálých situací. Vždy je lepší, když jste připraveni, než když řešíte škody a problémy až posléze…