Lidé by se měli obklopovat krásnými předměty, které jim činí radost. V současné době většině lidem nejvíce chybí klid a pohoda. Každý dospělý člověk má mnoho povinností a starostí, běžný den často připomíná závod s cílem stihnout všechny body v nabitém programu. Takový život je však nezdravý, občas je potřeba dopřát si chvilku klidu a relaxu. Skvěle vám v tom pomohou solné lampy.

Solné lampy a relax

Solné lampy jsou vyrobené z himalájské soli. Jde o krásný minerál, který obsahuje nejen chlorid sodný (sůl), ale i desítky dalších minerálů, které se starají o úchvatný vzhled i výjimečné vlastnosti. Barva je často v odstínech růžové a oranžové. Z himalájské soli se vyrábí mnoho předmětů, ale nejkrásnější jsou lampy a solné svícny. Světlo v tomto minerálu celou lampu rozsvítí ukliňujícím tlumeným světlem, které je jako stvořené pro relax. Pokud si chcete užít relax ve vaně, jógu nebo třeba jen klidný odpočinek na gauči, zhasněte všechna světla a nechte svítit jen solnou lampu.

Velmi působivé jsou solné lampy přírodní. Tyto lampy nejsou jen dekorací, ale himalájská sůl má schopnost ionizovat vzduch tak, aby byl stejně zdravý jako vzduch na horách nebo třeba v lese. V přírodě je zdravý záporně nabitý vzduch, v blízkosti lidských obydlí je často zasažen znečištěním (ať už elektromagnetickým, smogem aj.) a záporný iont se změní na kladný, který je na dýchání nevhodný. Himalájská sůl dokáže předat vzduchu opět záporný náboj a to je například důvod, proč se používá v solných jeskyních, vytvoří prostředí, které je jako umoře nebo v horách, záporně ionizovaný vzduch způsobí, že budete zdravější a plní energie. Solných lamp i svícnů je na výběr celá řada a shlédnout je můžete v internetovém obchodě Magieprirody.cz.