Bez peněz se můžete ocitnout i vy. Stačí, aby se během jednoho měsíce nahromadily nečekané výdaje, přišly vyšší účty a problém je na světě. Nejnáročnější období na výdej peněz zažíváme právě teď. Dárky, stromeček, suroviny na pečení, kapr a ostatní typicky vánoční doplňky stojí hroudu peněz. Dochází vám našetřená rezerva? Nezvládnete vše utáhnout ze svého?

Nebojte se vyřešit problém pomocí půjčky

Nebankovní rychlé půjčky si získávají rok od roku stále větší popularitu. Nahrávají tomu i banky, které zpřísňují pravidla půjčování. Na klasickou půjčku, kreditní kartu nebo kontokorent dosáhnou jen ti, kdo mají vyšší příjem. Navíc banky ještě stále nejsou flexibilní a nenabízí půjčky do několika minut a na několik tisíc korun. Právě to je doménou nebankovních společností. Jejich půjčky jsou navrženy tak, aby peníze klientovi přišly třeba i do několika minut.

Seriózního poskytovatele poznáte snadno

Dávno už jsou pryč doby, kdy na trhu působily desítky tisíc poskytovatelů. Od prosince 2016 platí v České republice novela zákona o spotřebitelském úvěru, která počet nebankovních subjektů výrazně snížila. Nastavila pro ně přísné podmínky. Každá společnost totiž musí mít licenci od ČNB a musí také prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč. Informaci o tom, zda společnost o licenci požádala, najdete v online registru na webu ČNB. Více se o novele a změnách, které přinesla, dozvíte v tomto článku.

Zdarma od Via SMS s.r.o.

Ani korunu navíc nebudete platit, když si požádáte o půjčku u Via SMS s.r.o. Společnost nabízí půjčky online až do výše 8000 Kč na 30 dní zcela bez poplatku. Nabídka je určena hlavně pro ty, kdo nemají s nebankovním půjčováním zkušenosti. Za půjčení nebudou platit nic navíc, takže si principy nebankovní půjčky vyzkouší a získají jistotu, že nebankovní půjčky dokáží pomoct. Půjčka od Via SMS s.r.o. je výjimečná tím, že klient může mít peníze na účtu i v den podání žádosti. Stačí, když má účet u České spořitelny, MONETA Money Bank nebo Fio bank.