Kontejnerová doprava je stále využívanější službou, kterou ocení každý, kdo staví, bourá či rekonstruuje. Kontejnerová doprava Vyškov, Prostějov, Konice nabízí mimo jiné i likvidaci a odvoz suti, odpadu. V případě vašeho zájmu je firma Ing. Cetkovský schopná dopravit kontejnery až na místo vámi zvolené.

Svým zákazníkům také nabízí dva dny pronájmu těchto kontejnerů zdarma. Budete mít tak více času na úklid stavebního materiálu, anebo starého nábytku z půdy.

Nabídka

Součástí výbavy této firmy jsou kontejnery na suť, kontejnery velkoobjemové, válníkové, uzamykatelné a velkoobjemové kontejnery s plachtou. Kontejnery-cetkovsky.cz však nabízí také přepravu stavebních strojů, mechanizaci, vozidla nebo autovraky.

Přeprava nebezpečných materiálů

Pokud potřebujete přepravit nebezpečný materiál v režimu ADR za pomocí kontejnerů PV, je to možné. Kontejnery-cetkovsky.cz se zaměřuje především na dopravu v okolí Prostějova, Vyškova a Konicka. Dalšími lokacemi je Vyškovsko, Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a podobně.

Na objednávce se lze domluvit bezplatně po emailu

Na emailu si můžete zamluvit služby, jako je právě pronájem kontejnerů na sutě a odpady, přistavení na určené místo, dva dny pronájmu kontejneru zdarma, a dále jde o odvoz suti a odpadu, likvidace suti a odpadu, uzamykatelné kontejnery, přeprava písku a štěrku, doprava betonu a dřeva, přeprava stavební mechanizace , přeprava paletového zboží, vozidel a autovraků, demolice s odvozem suti a vyklízení objektů. ADR – přeprava nebezpečného materiálu a věcí, přistavení a pronájem stavebních buněk.