Brněnská investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zřídila nemovitostní fond, který má své nesporné výhody. Jaký je rozdíl mezi přímou investicí do nemovitosti jako je byt nebo dům oproti investování do fondu nemovitostí? Je to především rychlost a podstatně nižší míra rizika. Vyplývá to z ohlasů mnoha investorů. Ušetříte čas při výběru nemovitosti, nemusíte hledat vhodného nájemníka a ani nemovitost spravovat a udržovat. Ve fondu spravují nemovitosti odborníci a peníze se zhodnocují od počátku investice a je možné si je kdykoli vybrat. Peníze obdržíte na účet za pár měsíců a o případný prodej vlastních realit se nemusíte starat.

Nemovitostní fond DRFG Davida Rusňáka má již od počátku zcela jasnou strategii a tou je dlouhodobá stabilita. Snaží se jí dosáhnout pomocí vhodné diverzifikace nemovitostního portfolia, kam přesouvá především komerční nemovitosti. Jsou to například maloobchodní nebo nákupní centra v krajích a okresech po celé České republice, která celkem úspěšně odolává ekonomickým výkyvům.

Investujte do nemovitostního fondu DRFG Davida Rusňáka

Prémiová místa ve středu velkoměst ve fondu záměrně chybí, protože mají tato centra velkou míru konkurence. Takové objekty jsou pronajímány zavedenými a silnými značkami obchodních řetězců, jejichž cílovou skupinou jsou nižší střední a střední vrstvy. Tito zákazníci budou v době ekonomického ochlazení nakupovat potraviny, nápoje a zboží denní spotřeby. Díky těmto řetězcům má fond ve vlastněných objektech nájemníky s uzavřenou dlouhodobou nájemní smlouvou, která poskytuje výhled na stabilní výnos. Smlouvy jsou v průměru uzavřeny v horizontu pěti až deseti let, a proto je fond stabilní a odolný vůči ekonomickým krizím.

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.