Dávno jsou pryč doby, kdy jste pro nové auto museli projezdit půlku naší země. Moderní doba nabízí nové možnosti a způsoby, jak přijít k novému vozu. A nebo se zbavit toho starého. Kamenné bazary nabízí auta na prodej pomocí inzerce online.

Vy se tak mnohem snáze dostanete k stovkám tisícům vozů za jeden den. To vše na pár kliků a z pohodlí vašeho domova.

Koupit nový vůz nebylo nikdy jednodušší

Auto na prodej inzerce je skvělým způsob, jak objevit nové vozy. K dispozici máte více jak 100 tisíc inzerátů z celé České republiky od prodejců, ale i soukromých osob. K dispozici máte ojeté vozy všech značek, typů, stáčí i počtu najetých kilometrů. Aby pro vás nabídka nebyla příliš složitá, můžete si vše vybírat pomocí filtrů, které jednoduše nastavíte.

Vyberte si vůz podle svých představ

K dispozici jsou vám chytré filtry, které vám pomohou s výběrem vašeho nového vozu. Potřebujete rodinný vůz s určitým počtem najetých kilometrů? Tak vaše požadavky zadejte do filtru a naleznete jen vozy, které odpovídají vaši poptávce. Nebo hledáte dodávku z vašeho okresu? Opět nastavíte filtry a můžete si vybírat. Najít si nový vůz nebylo nikdy jednoduší. A vybírat si můžete od osobních vozů až po užitkové. Nechybí ani sportovní vozy nebo veteráni. Pro milovníky dvou kol je k dispozici široká nabídka motorek.

Potřebujete prodat svůj starý vůz? Online inzerce je ideální způsob

Možná jste v situaci kdy potřebujete prodat svůj vůz. Auto inzerce je také skvělou možností, jak prodat ojetinu a získat tak peníze na nákup nového vozu. Dříve se vše prodávalo prostřednictvím autobazarů nebo pomocí novinové inzerce. Váš inzerát se však k mnoha zákazníkům nedostal. Navíc nebylo možné přidat fotografie. Pomocí online inzerátu se dostanete k mnohem více zájemcům a navíc jim můžete ukázat i váš vůz na fotografiích či videu. Během krátké chvilky uvidí vaši nabídku široké množství lidí a během pár dnů prodáte svůj ojetý vůz.