Neustále přemýšlíte, jaké originální a krásné dárky dáte svým blízkým a příbuzným? Jste rádi originální, takže kosmetická kazeta a kytka nebo pro muže láhev alkoholu není zrovna to, co by vás nějak uchvacovalo. Jsou to pro vás dárky z nutnosti, když nevíte, co dát. Mnohem raději máte originalitu, na níž jde vidět, že jste výběr neošidili, věnovali mu svůj čas pozornost a také nápaditost. Dárek máte, ale chtělo by to něco k němu? Chcete jej něčím doplnit, ale klasické bonboniéry, na to vás zrovna dvakrát neužije. Vyzkoušejte Frutiko a jejich služby!

Originalita se cení

Když dostanete originální dárek, určitě na něj vzpomínáte dlouho a často. Proto můžete zvolit dárek k narozeninám od Frutika. Ti disponují širokou škálou jednotlivých produktů, které můžete pro své nejbližší a milované pořídit. Mohou to být například pralinky lesního ovoce v čokoládě, jahodový tác v čokoládě – mléčné, tmavé nebo bílé, různé čokoládové dorty. Pro milovníky ovoce jsou připraveny ovocné květiny nebo dorty. Chcete udělat radost milovníkům vína? Pak jim k nějaké archivní lahvince můžete přidat ještě kytici k vínu. Milovníky masa zase potěší slané kytice či klobásová kytice. Zkrátka výběr je opravdu široký, můžete tak sáhnout po všem, co jen chcete.

Můžete přidat květiny

Ruku na srdce, kterou ženu by nepotěšila kytice? A je jedno, zda to bude krabice růží nebo květiny, které natrháte někde na zahradě či necháte svázat gerbery a podobně. Ženu potěší každá květina a lze jimi skvěle doplnit jakýkoliv dárek, který pro ženu máte. Například čokoládové bonboniéry, nejrůznější dorty, muffiny a podobně. Stačí jen najít vhodný dárek pro toho, koho chcete obdarovat a můžete jít na oslavu! Váš dárek jistě bude stát mezi těmi originálními a neotřelými.