Mnoho lidí disponuje nadbytečným vozem, pro který už nemá žádné využití. Pokud i vy máte vůz, který už nepoužíváte, je nejvyšší čas se ho zbavit. Společně s vozem se zbavíte i mnoha starostí, které jsou s vlastnictvím vozu spojené. Abyste se vašeho vozu zbavili, nemusíte ho nikam dopravovat, specializovaná společnost vám ho zdarma odtáhne, stačí se obrátit na experty ze Sbohemauto.cz.

Celý proces likvidace je jednoduchý

Pokud si myslíte, že vás čeká jen hromada byrokracie, jste na omylu, celý proces likvidace je velmi snadný. Ať už je vaším cílem ekologická likvidace vozidel zdarma praha nebo likvidace v jiném městě, ochotně vám ji zajistí. Na bezplatné telefonní lince 800101215 si můžete ověřit výkupní cenu za váš vůz. Mnoho společností dělá likvidaci vozu jen zdarma. Vůz je však zdrojem železa a mnoha součástek, proto byste měli dostat za váš vůz řádně zaplaceno. Se Sbohemauto.cz můžete dostat za svůj autovrak až 5000 korun. K likvidaci vám postačí kopie velkého TP, občanský průkaz a plná moc.

Společnost je plně certifikovaná pro provádění profesionální ekologické likvidace autovraků. Zařízení společnosti rovněž mají všechna nezbytná povolení a certifikáty pro legální ekologickou likvidaci autovraků. K ekologické likvidaci vezmou jak osobní, tak i nákladní vozidla. Nejde o pouhé překupníky, ale přímo o recyklační společnost, u které máte jistotu férového jednání. Zajímá vás odhlášení a likvidace vozidla? Přímo na webu společnosti najdete nejen kontakt, ale i mnoho důležitých informací, které budete potřeba k likvidaci i odhlášení vědět. Společnost pracuje 24 hodin denně a 365 dní v roce, takže se na ni můžete obrátit kdykoliv. Vyplatí se zvolit společnost, u které je klient ne prvním místě. Přidejte se k ostatním spokojeným klientům a zbavte se vozu, který už nepotřebujete.