Nosíme je každý den. Bez nich se neobejdeme. A přesto to mohou být některé z nejvíce frustrujících položek, které nosíme po kapsách.

Tradičně ukládáme klíče do tašky nebo kapsy. Bohužel to není příliš praktické.

Cinkání za chůze

Když jdete na procházku, nakoupit nebo dokonce zaběhat či kamkoliv jinam, vaše nohy se nevyhnutelně musí houpat dopředu a dozadu. Zkroucené klíče ve vaší kapse začnou vydávat ten známý cinkavý zvuk, který vám po chvíli poleze na nervy. O pohledu kolemjdoucích nemluvě.

Klíčenka je jednoduchým řešením, jak při chůzi necinkat.

Poškrábání cenností

Klíče mají „zuby“, které jsou ostré a mohou poničit některé vaše cennosti, včetně mobilního telefonu. Pokud váš telefon nebo peněženka sdílí s klíči prostor, je pro tyto cennosti mnohem snazší je poškrábat. Kožené klíčenky všechny vaše cennosti ochrání.

Poničené kapsy

Klíče mohou nejen poničit vnitřek kapsy, ale také vnější část kalhot. což způsobuje nepříjemné a nevzhledné poškození. Je také nepohodlné nosit klíče v kapse se zuby, které se při pohybu nebo při sezení zapichují do vaší nohy.

Nevzhledná boule

Boule, kterou vytvoří klíče na obleku nebo džínách vypadá velmi nevzhledně a může pokazit celý váš outfit. Klíče mohou vyčnívat do všech možných úhlů a narušit tak siluetu těla.

Rychlý přístup ke klíčům?….Ne vždy

To, že se budete muset hrabat v tašce nebo kapse, může podle potřeby vážně bránit rychlému přístupu k různým klíčům. Klíče se také skvěle vyhýbají z dohledu a zaplétají se nebo ztratí mezi jinými kapsami.

Zredukujte vaše klíče

Mnoho lidí nosí u sebe klíče, které používá minimálně nebo vůbec. Je nutné je opravdu nosit u sebe? Pokud je váš svazek klíčů těžký, proberte je a zredukujte jen na ty nutné a podstatné, které používáte denně.

Vyberte klíčenku, která skvěle doladí váš oufit a současně dokonale splní svou praktickou funkci. Na webu penezenky-ahal.cz jich objevíte velké množství.