Doba, ve které právě žijeme zrovna nefandí hromadným schůzím a shromážděním. Nad všemi visí hrozba koronaviru a vláda se v rámci krizových opatření snaží limitovat všechno, co není nezbytně nutné. Takováto nařízení se dotkla všech, třeba také schůzí, které má v plánu bytové družstvo. Právě SVJ/BD má povinnost ze zákona se minimálně jednou ročně sejít. A je jasné, že zrovna v tuto dobu to není zrovna ideální. Nechcete nakazit sebe a třeba i sousedy, protože nikdy nevíte, kdo tuto nemoc může mít. Jak tuto vzniklou situaci rychle a pružně řešit?

Online možnosti, které pomohou

Sousedé přišli s možností online hlasování, které bylo spuštěno v lednu letošního roku. Málokdo tušil, jak důležité a potřebné se za pár měsíců stane. Mnoho dalších společenstev se od dubna začíná scházet, ale situace je nutno pružně řešit. K dispozici je právně uznatelné online hlasování, které je k dispozici během koronavirové krize zdarma. Toto hlasování vám přinese okamžité řešení problému a bez nutnosti shromažďování osob, nemusíte pořádat schůzi, ušetříte čas a peníze, hlasovat je možno odkudkoliv, kde je připojení k internetu, notebook, počítač, tablet nebo třeba mobil. Zároveň jsou k dispozici takzvaná víceúrovňová hlasování, které volíte tak, jak sami potřebujete a chcete.

Vše je bezpečné

Možná někdo může namítnout, že to může být nebezpečné, ale díky možnosti mobilní aplikace a webu se o svou identitu či data nemusíte být. Proces je jednoduchý a vysoce bezpečný. Stačí se zaregistrovat na Sousedé.cz, založit zde váš dům, z katastru nemovitostí se vám automaticky načtou všichni vlastníci. Následně už stačí přihlásit se do online hlasování. Pak už stačí dát on-line hlas a je hotovo. Vše je přehledné a srozumitelné. A schůze, které musíte v tuto dobu podstoupit, už nebudou problém!