Marně přemýšlíte, co pořídit lidem ve svém okolí k Vánocům? Ponožky? Svetry? Ty jsou pod stromečkem rok co rok a navíc, určitě ne jen jedny. Chcete dárek originální a takový, který by byl praktický a zároveň také potěšil? Výběr bude trošku složitější, ale ne však nemožný. Co takové fotopasti?

Dárek, který potěší

Přemýšlíte nad tím, komu dát jako dárek pod stromeček fotopast? Hodí se však pro široké spektrum lidí, od myslivců, kteří chtějí pozorovat zvěř ve svém okolí, přes milovníky fotopastí až po někoho, kdo chce mít svůj majetek a okolí svého domu pod absolutní kontrolou. Díky těmto dárkům tomu tak bude!

Půjde o vánoční dárek, který je moderní, kvalitní, ale hlavně praktický. Budete mít jistotu, že ti, které obdarujete, dárek využijí a potěší je. Fotopasti najdete v rozličných variantách, můžete se řídit cenou, vybaveností, funkcemi a podobně. Stačí jen tak vybrat tu pravou a pod stromečkem jistě uděláte někomu ve svém okolí velkou radost.

Sledování zvěře, ochrana majetku

Pro milovníky zvířat jsou ideální fotopasti, které zajistí spolehlivost a také kvalitu. Ty nejsou nijak viditelné, takže zvěř nijak neodradí. Navíc mají zcela neviditelné noční snímání, což zvěř nevyděsí ani nijak neohrozí a to ani z velké blízkosti. V naprostém klidu a nerušeně tak můžete sledovat zvěř například u krmelce nebo zjišťovat, jaká zvířata se objevují v blízkosti vašeho domu.

Chránit si svůj majetek považujete za samozřejmost. Dnes už, bohužel, nestačí jen bezpečnostní zámek a další komponenty. Zloději jsou velmi vynalézaví a umí se dostat všude. Pro tyto případy jsou fotopasti ideálním pomocníkem. Jsou takřka neviditelné a nehlučné, takže všichni ti, co se chtějí dostat k vašemu majetku, nebudou ničím rušeni. Mají-li GSM modul umožní odesílat fotografie na mobilní telefon či e-mail.