Budování nové firmy vyžaduje velkou investici. Proč neušetřit peníze a získat kvalitní ojeté nákladní vozy za atraktivní ceny? Pokud se vám tato myšlenka líbí, tak by vaší pozornosti neměl uniknout bazar nákladních automobilů.

Prověřené nákladní vozy a příslušenství z celého světa

Vybírejte z široké nabídky nákladních vozů, tahačů, přívěsů, dodávek, autobusů nebo zemědělské či stavební techniky. K dispozici je vám 15 kategorií, které jsou plné nabídek z celého světa. Na své si přijde každý. Jednotlivé nabídky můžete filtrovat podle ceny, země původu nebo stavu vozu. Bazar nákladních aut je určen pro profesionály a obchodníky s nákladní technikou. Přístup k zákazníkovi je profesionální na každé úrovni a prvotřídní služby samozřejmostí.

Tržiště s náhradními díly a netradiční technikou

Na své si přijdete i v případě, že se poohlížíte po náhradních dílech. V nabídce se nachází více jak desítky tisíc náhradních dílů na všechny typy vozů. Ať už hledáte díl pro dodávku, autobus nebo nákladní vůz či stavební techniku, online bazar má pro vás vše, co potřebujete.

Prodejte nepotřebnou techniku

Možná stojíte na druhé straně barikády a rozhodli jste se prodat nepotřebnou techniku nebo nákladní vozy. V takovém případě je bazar nákladních aut to pravé pro vás. K vaší nabídce se dostanou opravdoví zájemci, kteří chtějí nakoupit právě to, co prodáváte.

Nakupujte výhodně. Nakupujte na leasing

Potřebujete rozšířit svůj vozový park pro zvýšení zisků, ale aktuálně si investici nemůžete dovolit? Nakupte techniku na leasing s minimální finanční zátěží. Díky finanční dotaci rychle obnovíte vozový park a budete se moci věnovat rozvoji podnikání. Jediné co vás nyní čeká, je vybrat tu potřebnou komerční techniku.