Máte doma novorozeňátko, kterému jste koupili dva balíky jednorázových plen, ale už teď víte, že vám nevyhovují? Možná pojmou malou dávku tekutiny, možná nedrží a posunují se na malém tělíčku. Často se jednorázové plenky trhají, zvláště pak, když jsou děti větší a běhají, skáčou. Zvláště, když koupíme drahé plenky, je toto zjištění velmi nepříjemné.

Kvalitní jednorázové dětské plenky Dada

Primárně pro polský trh vyrábí výrobce Dada plenky, které jsou k dostání v mnoha velikostech, ve třech sériích a v provedení jednorázových plenek i jednorázových dětských kalhotek. Pro novorozeňátka můžete koupit Dada plenky 1, které jsou určeny pro váhovou kategorii 2 – 5 kg. Hodí se i pro maličká nedonošeňátka, nebo děti malinké, které pomalu přibývají. 

Pro děti odrostlé jsou určeny Dada extra soft 4, které jsou velikostně pro váhovou kategorii 7 – 16 kg. V balení je jich 50 ks a cena je víc než příjemná, aktuálně stojí 175 Kč, a to v e-shopu Kupplenky.cz.

Dada pants jednorázové dětské kalhotky

Jakmile děti dorostou do věku, kdy je chcete učit chodit na toaletu na nočník, je dobré vyměnit klasické jednorázové plenky za Dada pants 4, tedy jednorázové dětské kalhotky. Jsou jako slipy nebo kalhotky, děti je snadno sundají a po vyčůrání se je zase natáhnou nahoru. Když se stane nehoda, dají se boční strany lehce roztrhnout a kalhotky se srolují i s „nákladem“, jako klasická plenka. 

Plenky značky Dada jsou na trhu mnoho let, a protože jsou levné, a přitom velmi kvalitní, našly si mnoho příznivců mezi našimi rodiči. Jak už jsme uvedli, jsou primárně vyráběny pro polský trh, stejně jako vlhčené ubrousky Dada. Plenky jsou k dostání ve třech různých sériích, vyberete tak správný typ dětem s citlivou pokožkou, dětem divokým i dětem, které mají rády maximální komfort a krásné obrázky.

Více na Kupplenky.cz.