Ať už hledáte možnost kvalitní přepravy týkající se osobních či firemních záležitostí, je důležité zvolit spolehlivou kurýrní službu. Právě ta přepraví vše tak, jak má, navíc v daném časovém termínu a s možností objednání služeb online. Kde takovou kurýrní firmu hledat?

Kurýrní služby

V případě, že potřebujete doručit zásilku či zásilky, jistě oceníte kurýrní služby. Skvělou volbou je pro vás kurýrní služba Praha, která nabízí množství kurýrních služeb. Vybrat si můžete z varianty Standard, u které je možné doručení v rámci České i Slovenské republiky, ale i do Anglie či zbytku světa. Liší se pouze časový termín na základě zvoleného místa. Využít však můžete i služeb Expres do České i Slovenské republiky. Tato služba vyniká rychlostí doručení.

Rychlé doručení

Pokud potřebujete zásilku urgentně dopravit, je pro vás skvělou volbou Direct Servis, který doručí zásilku kamkoliv a kdykoliv a kurýr poveze pouze tuto jedinou zásilku. Doba doručení se odvíjí na vzdálenosti příjemce a možnostech dopravního spojení k němu.

Zvolit si však můžete i možnost víkendového doručení a další zvláštní služby. Do nich spadá i služba Dopis, Garantovaný čas doručení atd.

Spolehlivost

Více informací se dozvíte na http://www.intimekuryr.cz. Tato společnost byla založena již v roce 1990 a jednalo se o první soukromou, ryze českou, kurýrní a spediční firmu. Díky tomu má tato společnost dlouholetou zkušenost s kurýrními službami a vyniká právě profesionalitou a spolehlivostí.

Online objednání

Velmi praktická je také možnost online objednávky kurýrních služeb. Do objednávky vyplníte vše potřebné, tedy kdo je odesílatelem, kontakt na vás, ale i kdo je příjemce a kam a kdy má být zásilka přesně doručena. Chybět nesmí ani informace o samotné zásilce, tedy váha, výška, délka a šířka. Zavítejte na http://www.intimekuryr.cz a dozvíte se více.